THETA HEALING

Teta Tekniği Nedir?

Biz, içimizde ne duygular varsa onları hayatımıza bir mıknatıs gibi çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu duygular veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular da olabilir. Bilinçaltımız olumlu, olumsuz duygu arasında fark bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz bir şey olarak algılar ve kabul eder ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olayları ve kişileri getirir.
İçimizdeki duyguların bir kısmı, bu hayatımızda yaşadıklarımızın sonucunda oluşurlar ve bunların birçoğunun bilinçli olarak farkındayızdır. Ancak duygularımızın bir kısmı ise genetik olarak atalarımızdan devralmış olduğumuz olumlu,olumsuz duygulardır.

Teta Şifa Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarınızı bulmanızı ve bilinçaltınızı yeniden programlamanızı sağlar. Teta Şifa Tekniği gerçeğinizi kendinizin tekrar yaratmanıza ve kendi istediğiniz şekilde dünyada yaşamanıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerinizi ve inançlarınızı tekrar oluşturabilirsiniz.
Birçok kişi bu teknikle muhteşem açılmalar, başarılar, sağlık ve mutluluk yaşamışlardır.
Teta Tekniği Nereden Gelmiştir?
Teta Şifası yetenekli şifacı Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendini mucizevi bir şekilde kanserden anında iyileştirdiğinde bulunmuştur. Binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişileri iyileştirdiğinde, Vianna Teta Şifa tekniğini geliştirerek bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir şifa tekniği haline getirmiştir.

Teta bana nasıl yardımcı olabilir?
Bir Teta uygulayıcısı ile çalışarak fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel sağlığa kavuşabilirsiniz.
İnanç sistemlerinizi değiştirerek ve her şeydeki enerjinin bedeninizi kendini iyileştirme çabasında desteklemesine izin vererek, Teta size hayatınızda aradığınız değişimi yaratmanız için yardımcı olabilir. Teta uygulamak için sadece fiziksel rahatsızlığınız olması gerekmez. Hayatınızda istediklerinizi yapamıyorsanız, engellendiğinizi hissediyorsanız veya yeterince mutlu değilseniz bu da bir çeşit blokajdır. Unutmayalım ki, tek engel biz ve zihnimizdir. Düşüncelerimizi değiştirdiğimizde artık engeller de kalmayacaktır. Kendi önümüzden çekilmeyi bildiğimizde hayatta her şey mümkündür. Düşüncelerinizi, geçmişinizi şifalandırıp, daha sağlıklı, bedeninizle ve zihninizle barışık, daha özgür bir yaşam oluşturmaya hazır mısınız?

Bu konularda seans alarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı süreçlerden bir an evvel çıkabilir huzura ve sağlığa ulaşabilen yolları kendinize açabilirsiniz.